Prenájom Rámového lešenia

Tecora s.r.o

Prenájom Rámové lešenia

Prenajímame rámové dielcové lešenie typu A.LTRAD. ALTRAD je systémové rámové lešenie so šírkou 0,73 m pri rozstupe polí 1,5 m; 2m a 3m a výškou 2 m. Rámy lešenia sú z pozinkovaných rúr vysokopevnej ocele, stabilizácia lešenia k fasáde je zabezpečená pomocou dvojitého zábradlia, vystužujúcimi podlážkami a spolupôsobením ukotvenia do fasády budovy.

Montáž a demontáž lešenia vykonávajú výhradne pracovníci firmy TECORA, s.r.o., ceny v tabuľke sú základné a v prípade sťažených podmienok môžu byť upravené.

Za sťažené podmienky možno považovať : výška stavby lešenia nad 18 m , premosťovanie garáží a vchodov, prípadne montáž podchodov, montáž a demontáž ochranných sieti

Vysvetlivky

1m2 fasádného lešenia sa rozumie 1m pohladovej plochy lešenia
pohladová plocha lešenia je dĺžka lešenia x výška lešenia
pracovná výška lešenia je 2m nad najvyššiu podlážku lešenia

Presné určenie cien sa vykonáva pred začatím liešenárských prác.

01.

Profesionálna montáž a demontáž

Náš servis zahŕňa aj odvoz, montáž a demontáž lešenia, aby sme vám uľahčili proces stavebných prác. Spoľahnite sa na nás pre kompletné riešenia vašich potrieb.

02.

Flexibilita a dostupnosť

Naši skúsení technici sú k dispozícii na montáž a demontáž lešenia, čo zaručuje správne a bezpečné nasadenie lešenia na vašom mieste.

03.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je pre nás prioritou. Naše lešenie je navrhnuté a nainštalované s dôrazom na bezpečnosť pracovníkov a ochranu prostredia.

Zaujíma nás, ako vám môžeme pomôcť s vaším projektom. Nechajte nám správu a my sa s vami čoskoro spojíme!